Новини інституту

Протягом місяця тривала посилена підготовка переможців ІІІ етапу до участі в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Заняття проходили як очно, так і в режимі онлайн. Загалом 209 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти пройшли підготовку та перевірили власні можливості щодо участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 12-13 лютого 2020 року на базі Навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області був проведений тренінг із національно-патріотичного виховання «Україна – це ми!».

13 лютого 2020 року на базі комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Маріупольської міської ради Донецької області» було проведено заняття № 1 школи професійної майстерності організаторів виховної роботи (ШПМ ВР) «Розвиток фахової майстерності педагогів щодо формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості».

13 лютого в новому комп’ютерному класі Донецького ОБЛІППО відбулася робота кластеру «Створення іміджу сучасного освітнього закладу» обласної творчої лабораторії (ОТЛ) «Сучасні тренди в освіті».

13 лютого 2020 року конференц-зал Донецького ОБЛІППО втретє зібрав дошкільну спільноту області в складі методистів ММК, РМК, ОТГ, вихователів-методистів та вихователів ЗДО на презентаційний меседж «Програма «Впевнений старт» — впроваджуємо із задоволенням».

13 лютого 2020 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося перше заняття лабораторії творчого бібліотекаря за проєктом «Інноваційні зміни в роботі бібліотек ЗЗСО на засадах бенчмаркінгу» за темою «Шкільна бібліотека: вийти за межі»

13.02.2020 р. на базі Донецького ОБЛІППО відбулося перше установче заняття кластера «Єврохаб – модель сучасної комунікації», що проходить у межах обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті» (ОТЛ).

13 лютого 2020 року Краматорський заклад загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка радо приймав учасників діалогової зустрічі «Проблеми формування учня-читача в цифрову епоху».

З 07 лютого по 12 лютого 2020 року у санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» у місті Святогірськ відбулися відбірково-тренувальні збори з підготовки учнів до IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання/технологій, інформатики, екології, російської мови та літератури, правознавства та історії.

У листопаді 2019 року – лютому 2020 року проводилася Всеукраїнська олімпіада з філософії. Її організаторами виступили Національний центр «Мала академія наук» та факультет філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Метою олімпіади було визначено популяризацію філософської освіти, заохочення молоді до творчого, креативного та критичного мислення.

10 лютого 2020 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося перше заняття школи професійної майстерності організаторів виховної роботи «Розвиток фахової майстерності педагогів щодо формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості».

Олімпіадні перегони ІІІ (обласного) етапу добігли кінця. Попереду – відбірково-тренувальні збори, IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та міжнародні олімпіади, де до команди країни будуть запрошені кращі з найкращих.

Сторінка 1 із 91