Вітаємо переможців ІІ (очного) етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства

Визначено переможців ІІ (очного) етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Приємно, що серед нагороджених і школярі Донеччини!

За підсумками роботи журі ІІ місце в конкурсі посіла Михальчук Влада, учениця 8 класу Піддубненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради. Школярка дослідила тему «Особливості утримання сича хатнього та народні повір’я, пов’язані з ним».

У ІІ етапі конкурсу з-поміж 86 робіт журі відзначило 6 найкращих (по дві від кожного класу) у різних номінаціях. За кращу науково-дослідну роботу в номінації «Оригінальність дослідження традиційної культури та символіки українців» переможцем став Логовічов Ілля, учень 10 класу Краматорської української гімназії Краматорської міської ради (учитель Мельник Ірина Миколаївна) за перемогу в номінації «Оригінальність дослідження традиційної культури та символіки українців».

Вітаємо учнів-перможців та їх педагогів-наставників за високі досягнення, плекання української національної ідентичності!

Дивитись фоторепортаж...