Розпочала роботу Школа професійної майстерності для вчителів французької мови

18.04.2019 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В. М. Шеймана розпочала роботу Школа професійної майстерності «Підготовка вчителя французької мови до конкурсів фахової майстерності». У заході взяли участь 10 учителів французької мови з міст Костянтинівка, Краматорськ. Новогродівка, Дружківка, Торецьк, Покровськ, Бахмутського району та Іллінівської ОТГ.

Майстер ‒ учитель французької мови Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Неклеса В. О., переможець обласного та дипломант Всеукраїнського етапів конкурсу «Учитель року‒2019» ‒ провела перше заняття на тему «Використання методу дебатів та проектної технології на уроках французької мови». У ході роботи вчитель продемонструвала, що використання дебатів як ігрового методу навчання на уроках іноземної мови має ряд переваг. Він допомагає полегшити процес засвоєння нових тем, спонукає учнів до пошуку нової інформації й поглиблення знань, розвиває комунікативні й інтелектуальні здібності учнів.

Метод проектів – це засіб реалізації особистісно орієнтованого навчання, спрямований на розвиток учня. Через співпрацю учня з іншими учнями поліпшується мотивація навчання, зникає напруження, підвищується віра в успіх. Результати застосування цієї технології — міцне та глибоке засвоєння знань, підвищений рівень самостійної роботи учнів, високий рівень науковості в знаннях учнів, вміння працювати в групі, можливість проводити групове обговорення, згуртування дитячого колективу, мотивація колективних досягнень.

Учасники Школи професійної майстерності зробили висновок, що при використанні методу дебатів та проектної технології на уроках французької мови педагог ініціює нові форми взаємодії на уроці, організовує та направляє діяльність учнів, що є доцільним під час вивчення іноземної мови в умовах сучасного освітнього простору.

Дивитись фоторепортаж...