Школа молодого педагога: творчий простір учительок української мови та літератури

Англійський літературний критик С. Конноллі стверджував, що молодість – це епоха втрачених можливостей. Цю думку рішуче спростовують п'ятнадцять учительок української мови та літератури з мм. Бахмута, Вугледара, Добропілля, Костянтинівки, Маріуполя, Мирнограда, Покровська, Соледара, Іллінівської ОТГ, Покровського, Ясинуватського р-нів. 22 січня 2021 року колеги розпочали  навчання  в школі молодого педагога «Шлях учителя-словесника до професійної майстерності».

Протягом кількох місяців відділ української мови та літератури створювати простір для педагогічної творчості спеціалістів, що мають стаж роботи до семи років.

Відкрила школу й провела перше заняття завідувачка відділу української мови та літератури, заслужений учитель України Тетяна Байдаченко,  яка розповіла учасницям про можливості презентації власних надбань на обласному рівні, мотивувала до розвитку та вдосконалення фахового рівня.

Молоді  колеги занурилися у світ різноманітних форм презентації досвіду, зокрема майстер-класу: усвідомили його структуру, розглянули алгоритм підготовки та проведення.

Викладачка обґрунтувала значення для кожного вчителя теми педагогічного досвіду, спонукала вчительок до самовизначення.

Попереду цікава, хоч і непроста робота. І хоча учасниці відчувають деяку тривогу перед невідомим і непізнаним, вони сповнені натхнення, ентузіазму, бажання працювати й рости.

Успіху вам, колеги, й задоволення від творчої діяльності!

ШМП