Відбувся інструктивно-методичний семінар «Організація виховної роботи у 2021 році: аналіз та ключові вектори розвитку»

21 січня 2021 року в дистанційному форматі відбувся інструктивно-методичний семінар «Організація виховної роботи у 2021 році: аналіз та ключові вектори розвитку». Учасниками семінару стали понад 100 освітян області, відповідальних за організацію виховної роботи на місцях.

Протягом роботи були проаналізовані досягнення 2020 року у сфері національно-патріотичного виховання й окреслено ключові вектори розвитку на 2021 рік.

Золотар О. В., методист відділу національного виховання, познайомила учасників із нормативним забезпеченням виховної роботи на державному та регіональному рівнях у 2021 році, проаналізувала досягнення та недоліки участі закладів освіти в обласних конкурсах національно-патріотичного спрямування.

Рибалка Л. Д., методист відділу національного виховання, повідомила перелік ювілейних і пам’ятних дат у 2021 році, окреслила пріоритетні напрями роботи з їх відзначення, надала консультативну допомогу в організації роботи музеїв і музейних кімнат у закладах освіти області.

З планом роботи відділу, міжкурсовими заходами учасників семінару познайомив Дубяга А. П., завідувач відділу національного виховання Донецького ОБЛІППО. Увагу зосереджено на моніторинговому дослідженні рівня сформованості національної свідомості та громадянських ціннісних орієнтацій учнівської молоді, семінарі-тренінзі з історичної реконструкції «Історична реконструкція як засіб національно-патріотичного виховання», форумі до 30-річчя Незалежності України, щорічній обласній науково-практичній конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні» й інших формах роботи в поточному році.

Учасники заходу отримали корисні посилання, які стануть у пригоді під час планування й організації виховної роботи у 2021 році.