Всеукраїнський вебінар за результатами Місячника шкільних бібліотек в Україні

24 грудня на платформі Join Zoom Meeting відбувся Всеукраїнський вебінар «Роль шкільної бібліотеки в екологічному вихованні учнів» за підсумками Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2020 році. Організаторами виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та головний координаційний науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України – Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

Бібліотекарів Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було запрошено поділитися досвідом методичної роботи на широкий загал.

«Методична робота: професіоналізм, сумлінність, взаємоповага» — таку назву має презентація роботи з організації методичного супроводу місячників шкільних бібліотек у Донецькій області за останні 5 років. У своєму виступі завідувач бібліотеки Донецького ОБЛІППО Скібіна О.О. покроково описала весь процес організації проведення місячника в області, зазначивши, що всі етапи важливі — від планування заходів до оприлюднення інформації на сайтах. Було підкреслено, що кожен бібліотекар виступає значущим учасником соціокомунікативного процесу та бере участь у конструюванні інформаційної реальності, в конкретному випадку — екологічного інформаційного поля. Матеріали шкільних бібліотекарів — презентації, відеоролики, буктрейлери, віртуальні виставки, відеоекскурсії, сценарії бібліотечних уроків, квести, квізи — це змістовна робота щодо організації заходів для сприяння екологічній просвіті, формуванню екологічної культури дітей та учнівської молоді.

У цілому, вебінар, як завжди, акумулював кращий досвід шкільних бібліотекарів України з виховання творчих особистостей, а також екологічної свідомості, екологічної культури молодих громадян.

Матеріали вебінару розміщено на порталі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського на сторінці «Бібліотечному фахівцю» https://bit.ly/2UQsuzh

Всі фото...