Вітаємо Іллю Логовічова, учня Краматорської української гімназії, з перемогою у IV Міждисциплінарному конкурсі наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко

17 грудня 2019 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться нагородження переможців IV Міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко (далі – Конкурс).  Метою конкурсу є активізація наукової, творчої діяльності школярів і молоді в прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932–1933 рр. та формування на цій основі поваги до прав людини і гуманістичних цінностей.

Серед переможців Конкурсу, запрошених на церемонію нагородження до м. Київ, – Ілля Логовічов, учень 11-го класу Краматорської української гімназії Краматорської міської ради Донецької області. Під керівництвом Ірини Романівни Мельник, учителя української мови та літератури Краматорської української гімназії, він підготував пошукову роботу «Жива історія лишилась: Голодомор 1932–1933 рр. на Донеччині». Ґрунтовні знання в царині голодоморних студій та неформальний підхід у пошуку відповіді на ключове питання: як наші знання про Голодомор можуть допомогти нам краще зрозуміти сьогодення, продемонстровані учнем, отримали гідну оцінку журі. За його рішенням пошукова робота Логовічова І. відзначена дипломом ІІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 тис. грн у номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти» (підномінація «Кращі роботи учнів 9–11 класів»).

Вітаємо Логовічова Іллю та його вчителя Мельник Ірину Романівну з перемогою у IV Міждисциплінарному конкурсі наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко! Ми щиро вдячні за ваші зусилля з відновлення та збереження історичної пам’яті українського народу.