Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти інформує

У грудні 2019 року Ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Донецького ОБЛІППО було проведено два заходи.

06.12.2019 року фахівцями Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти була проведена інструктивно-методична нарада для директорів ІРЦ Донецької області за участі представника відділу інклюзивної освіти та соціального захисту дітей департаменту освіти і науки Донецької ОДА Підлісної Ганни Георгіївни. На нараді підбили підсумки роботи за період першого півріччя 2019–2020 н. р. та намітили перспективи подальшої роботи.

Хорошилова Ганна Олександрівна, директор ІРЦ м. Торецьк, провела відеоекскурсію «Інклюзивно-ресурсний центр – осередок довіри та підтримки».

11 грудня 2019 року на базі Донецького ОБЛІППО відбулося третє заняття постійно діючого семінару «Організаційно-методичні засади діяльності інклюзивно-ресурсних центрів» «Батьки та законні представники дітей з особливими освітніми потребами як ключові партнери в інклюзивному навчанні» для педагогів інклюзивно-ресурсних центрів, які активно співпрацюють із батьками дітей з ООП.

Практичним досвідом із впровадження ефективних методів взаємодії з батьками дітей з ООП поділилася команда Інклюзивно-ресурсного центру Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області (Разумова Тетяна Миколаївна – директор, Звенігородська Юлія Олександрівна – психолог).

З матеріалами семінару можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1e1H1slOzdKS-8NGTzIp18aDpPR8fvf6o , з фотоматеріалами заходу - за посиланням.