Віртуальна педмайстерня «Інноваційні ідеї створення здоров'язбережувального освітнього простору в ЗЗСО та ЗДО»

10.12.2019 р. відбулася віртуальна педмайстерня «Інноваційні ідеї створення здоров'язбережувального освітнього простору в ЗЗСО та ЗДО» для методистів, адміністрації, педагогів закладів освіти, які опікуються питаннями здоров'язбереження.

Однією з необхідних умов успішного навчання, соціалізації та самореалізації дитини є безпечне та комфортабельне освітнє середовище. Безпечна і дружня до дитини школа (БДДШ) — освітній заклад, який забезпечує всі необхідні умови для навчання, успішної соціалізації та гармонійного розвитку дітей і підлітків із наголосом на питаннях захисту життя і здоров’я. Такими умовами є сприятливе фізичне і психосоціальне середовище, інклюзивне навчання важливих для життя компетентностей, демократичне управління школою, партнерство та участь.

Тому згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, протягом 04 березня по 05 квітня 2019 року для педагогічних колективів освітніх закладів проводився обласний віртуальний захід «Безпечна і дружня до дитини школа», за підсумками якого було організовано педагогічну майстерню у вебпросторі.

До участі в обласному віртуальному заході від освітніх закладів Донецької області у 2019 році було надіслано 34 заявки та 30 робіт. Автори одних із кращих моделей упровадження безпечного простору в закладі освіти поділилися своїми успіхами та досвідом упровадження принципів БДДШ:

  • Загорулько Аріна Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Великоновосілківської гімназії Великоновосілківської районної державної адміністрації;
  • Головаш Маргарита Алімівна, в. о. заступника директора з виховної роботи, учитель англійської мови КУ «Билбасівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов'янської районної ради;
  • Черкащенко Ірина Іванівна, директор, та Муха Ірина Миколаївна, соціальний педагог, учитель основ здоров'я закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 20 ВЦА міста Торецьк.

Щиро дякуємо всім учасникам та спікерам за участь у роботі та активне впровадження у закладах освіти безпечного, демократичного та здорового освітнього середовища.

Висловлюємо вдячність відділу дистанційного навчання за якісний професійно-технічний супровід проведення віртуальної педмайстерні.

Переглянути запис педмайстерні можна за посиланням: https://youtu.be/JgmWcxgsljU. Матеріали, що були презентовані, знаходяться тут: https://drive.google.com/drive/folders/1qYsvn-nnzmqV7cbP1o-HKNbIpHFtKor3?usp=sharing