Педагоги області продовжують долучатися до проєкту «Вчимося жити разом»

За ініціативи представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні 07–08 листопада 2019 року на базі Донецького ОБЛІППО відбувся дводенний тренінг із методики викладання курсу «Вчимося жити разом» для педагогів мм. Торецька, Авдіївки та Ясинуватського району. Усього в заході взяла участь 31 особа: класні керівники, практичні психологи, соціальні педагоги, заступники директорів із виховної роботи.

Курс «Вчимося жити разом» має на меті формування психосоціальних компетентностей учнів, які входять до всіх ключових компетентностей особистості. Особливо важливими вони є для здоров’я, безпеки, соціалізації та самореалізації людини.

Програма тренінгу була цікавою та насиченою. Протягом двох днів учасники не тільки дізналися про ефекти проєкту «Вчимося жити разом», концепцію освіти на засадах життєвих навичок, методику проведення уроків-тренінгів, але й мали можливість відпрацювати отримані знання та навички, спробувавши себе в ролі тренерів.

Підбиваючи підсумки, педагоги зазначили цінність курсу «Вчимося жити разом» для формування життєвих навичок підлітків та старшокласників, що є необхідною умовою успішності людини XXI століття.

Усі учасники отримали сертифікати, посібники для вчителя та для учня з матеріалами курсу «Вчимося жити разом» для ефективного його впровадження у своїх освітніх закладах.

Дивитись фоторепортаж...