Новини інституту

17.09.2019 року на базі Донецького ОБЛІППО відбулася зустріч педагогів області з письменником-дисидентом Амітовим Павлом Михайловичем, автором багатьох книжок на історичну та політичну тематику: «Преодоление лжи. Антимифология», «Подлая война».

17 вересня в приміщенні Донецького ОБЛІППО відбувся Методичний калейдоскоп «Форми і методи роботи з філологічно обдарованою молоддю». Під час проведення заходу відбулося афішування творчого продукту учасників обласної авторської творчої майстерні Шингоф І. Л. «Розвиток філологічно обдарованої дитини в умовах Нової української школи».

Шановні вчителі та вчительки, якщо Ви є рушійною силою новацій в освіті, провідниками ідеї Нової української школи та готові поділитися своїм досвідом, беріть участь у конкурсі «Учитель року – 2020» у таких номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Третій день військово-патріотичного вишколу «Майбутній воїн» видався не менш цікавим, ніж два попередні. Учасники заходу обмінялися враженнями щодо набутого досвіду, який вони отримали. Активну участь під час обговорення взяли викладачі предмету «Захист Вітчизни».

Другий день семінару розпочався практичними заняттями із загальновійськового бою та самозахисту. Нікого не залишили байдужими заняття з техніки пішого туризму, які провів Б. Єрьоменко. З огляду на умови сьогодення корисними були теоретично-практичні заняття з теми «Мінно-вибухові пристрої, їх небезпека для вибухотехніки цивільного населення». Учасники випробували себе у вправності метання холодної зброї та стрільби з лука.

З 05 по 07 вересня 2019 року в Бухаресті (Румунія) відбулася VI Міжнародна олімпіада з новогрецької мови та культури, яку проводило Об’єднання греків Румунії у співпраці з Міністерством освіти і науки Румунії.

Відділом методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького ОБЛІППО проведений перший день триденного військово-патріотичного вишколу «Майбутній воїн» на спортивній базі «Хвиля» селища Берестки на березі Курахівського водосховища

9 вересня 2019 року виповнилося 75 років із часу підписання польсько-української Угоди про обмін населенням між Українською РСР та Польським Комітетом Національного Визволення, що започаткувала депортації українців із Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках.

12 вересня 2019 року проходив вебінар «Організаційно-педагогічний супровід підготовки учнів до обласного та Всеукраїнського турніру з правознавства» для методистів МК, керівників МО, учителів-наставників та учнів-учасників.

Людське спілкування складається із запитань і відповідей на ці запитання. Лише поставивши запитання, можна отримати нову інформацію, що цікавить споживача цієї інформації. Саме про інтерв’ю, його різновиди та правила записування дізнавалися 35 учасників другого заняття навчального тренінгового курсу (далі – НТК) «Шкільний прес-клуб як засіб формування ключових компетентностей учнів», що відбулося 12 вересня 2019 року в Донецькому ОБЛІППО.

11 вересня 2019 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 проведено консалтинг-студію «Реалізація Програми національно-патріотичного виховання в умовах Нової української школи» для  методистів МК (МЦ) та відповідальних за національно-патріотичне виховання на місцях.

10 вересня 2019 року відділом організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості за участі відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості та відділу дистанційного навчання Донецького ОБЛІППО було проведено вебінар «Всеукраїнські учнівські олімпіади, І етап. Інтернет-олімпіади» (для методистів МК (НМЦ), керівників МО, заступників директорів з НВР, учителів ЗЗСО).

Сторінка 1 із 77