Новини інституту

Англійський літературний критик С. Конноллі стверджував, що молодість – це епоха втрачених можливостей. Цю думку рішуче спростовують п'ятнадцять учительок української мови та літератури з мм. Бахмута, Вугледара, Добропілля, Костянтинівки, Маріуполя, Мирнограда, Покровська, Соледара, Іллінівської ОТГ, Покровського, Ясинуватського р-нів. 22 січня 2021 року колеги розпочали  навчання  в школі молодого педагога «Шлях учителя-словесника до професійної майстерності».

Дошкілля Донеччини всіх вітає з Днем Соборності! Наші малята та педагоги відзначали цей день зі всією Україною під час заходу «Долоньки єднання», що проходив за ініціативою Навчально-методичного центру м. Львова в онлайн-форматі та об’єднав усі регіони.

21 січня 2021 року в Донецькій області відбувся другий день конкурсних випробувань відбіркового етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

21 січня 2021 року на вебплатформі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося перше засідання обласного круглого столу «Формуємо національну ідентичність» за участі понад 100 науково-педагогічних, педагогічних працівників закладів освіти Донецької області.

Шановні батьки!

Пропонуємо вам узяти участь в опитуванні, відповівши на запитання анкети. Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом. На питання, які потребують розгорнутої відповіді, впишіть власну.

Анкета анонімна. Результати опитування будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

21 січня 2021 року в дистанційному форматі відбувся інструктивно-методичний семінар «Організація виховної роботи у 2021 році: аналіз та ключові вектори розвитку». Учасниками семінару стали понад 100 освітян області, відповідальних за організацію виховної роботи на місцях.

20 січня 2021 року в Донецькій області розпочався відбірковий етап другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінаціях «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».

19 січня 2021 року в режимі онлайн для консультантів ЦПРПП, методистів МК, РМК, ОТГ, керівників ПМК та учителів трудового навчання/технологій відбулась інструктивно-методична нарада «Особливості організації та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання/технологій».

19 січня відбулась онлайн-нарада департаменту освіти і науки облдержадміністрації з керівниками органів управління освітою територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій. У межах цієї зустрічі зокрема висвітлювалося питання змін в організації проходження атестації педагогічних працівників.

Карантинне сьогодення у всьому світі дало поштовх до розвитку методики змішаного навчання у закладах освіти.

15 січня 2021 у вебпросторі відбулося перше заняття членів творчої групи «Технології змішаного навчання на уроках «Основи здоров’я». Зустріч об’єднала 14 освітян Донецької області.

З метою популяризації ідей STEM-освіти та промоції технічної освіти в регіоні, Громадською організацію «Покровська платформа спільних дій», Донецьким національним технічним університетом спільно з ПрАТ «Донецьксталь – металургійний завод» в партнерстві з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти започатковано проведення обласного конкурсу технічних проєктів «Школа Техно».

24 грудня на платформі Join Zoom Meeting відбувся Всеукраїнський вебінар «Роль шкільної бібліотеки в екологічному вихованні учнів» за підсумками Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2020 році. Організаторами виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та головний координаційний науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України – Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

Сторінка 1 із 122