Новини інституту

Обмін досвідом, нові знайомства, зустрічі друзів, спілкування, дослідження, нагородження, посвята, демонстрація знань та навичок.... Все це відбувалося під час Форуму «Нова українська школа — школа формування компетентностей» 15 травня 2019 року в Добропільському навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області.

16.05.2019р. на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області пройшло друге заняття обласного дебатного клубу «Дебати як інструмент обговорення питань у шкільній громаді».

13-16 травня 2019 року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» (Тернопільська область) відбувся фінальний етап V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, в якому взяли участь команди учнів закладів загальної середньої освіти м. Києва; Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської областей. Донецьку область представляла команда «Крила Надії» навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради, переможець обласного етапу V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців.

Ще недавно онлайн-освіта для школярів сприймалася як додатковий спосіб отримання знань або підготовки для контрольних, тестів, ЗНО. Але сьогодні вона стає одним із реальних способів повноцінного отримання середньої освіти. Мотивація батьків, які зважилися на такий крок, найрізноманітніша, але в основі більшості переходів на такий вид навчання, якщо не брати до уваги медичні показання дитини або часті відрядження батьків, — незадоволеність тим, які знання надають їхнім дітям у сучасних школах.

Старший викладач кафедри історії, суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Донецького ОБЛІППО Шингоф І. Л. поділилася досвідом своєї роботи з організації та проведення духовно-морального виховання обдарованої особистості шляхом виконання різнорівневих завдань на основі використання текстів, що сприяють самомотивації, саморозвитку молоді, дають відповіді на контроверсійні питання.

Кажуть, що у кожної людини є свій зірковий час ‒ той чудовий момент у житті, коли доля каже: «Даю тобі шанс. Доведи, на що ти здатен». Ті, хто зібралися 16 травня 2019 року на обласному фестивалі «Філологічний Оскар Донеччини», уже довели, що вони справжні майстри своєї справи, професіонали, які плекають у юних душах добро та людяність.

15.05.2019 р. пройшло друге заняття віртуальної авторської творчої майстерні («Створення електронного контенту завдань щодо розвитку мислення учнів») «Формування інформаційної компетентності педагогів та учнів у процесі вивчення історії через поєднання очної та елементів дистанційної форм навчання» 

15.05.2019 року в межах дистанційної школи «Розв'язок олімпіадних завдань мовою Python» (https://olymp.eschool.dn.ua/) відбулося 4 онлайн заняття для вчителів інформатики. Теоретична частина заняття була присвячена мові Python, де була розглянута тема «Винятки та файли».

15.05.2019 року в стінах Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг для методистів міських (районних) МК (МЦ) з біології, хімії.

14.05.2019 р. на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 15 Слов’янської міської ради відбулося заняття Школи молодого керівника «Основні ролі сучасного керівника ЗЗСО. Функціональні аспекти готовності керівників до вирішення проблем управління в сучасному ЗЗСО».

11 травня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області відбувся семінар-дискусія «Родинні цінності українського народу: погляд молоді» за участю 32 педагогів: заступників директорів із виховної роботи, педагогів-організаторів, учителів курсів морально-духовного спрямування закладів загальної середньої освіти Донецької області.

07 травня 2019 року в приміщенні Святогірської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів № 12 Донецької обласної ради відбувся семінар-практикум, який було проведено в межах експериментально-дослідної роботи всеукраїнського рівня за темою «Управління проектами особистісного розвитку учнів у освітньому середовищі об’єднаних територіальних громад»

Сторінка 1 із 71