Новини інституту

Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2019 року № 1/9-438, з метою активізації наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932–1933 рр. та формування на цій основі поваги до прав людини і гуманістичних цінностей розпочато ІV Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко (далі – Конкурс).

26–27 червня 2019 року відбувся ІІ етап підготовки практичних психологів інклюзивно-ресурсних центрів — теоретична частина «Узагальнення та систематизація знань щодо користування психодіагностичним інструментарієм» за програмою «Користування психодіагностичними методиками WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD»

З 20 по 21 червня сонячне місто Коблево Миколаївської області зустрічало гостей зі всієї України на міжнародний науково-практичний семінар із фінансової та соціальної освіти дошкільників «Афлатот».

Поїздка на Черкащину зібрала 27 школярів із мм. Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Мирнограда, Покровська, Слов’янська. Учасники подорожі – переможці різноманітних учнівських олімпіад.

14 червня 2019 р. настав останній день перебування учнів Донецької області у Литві, і пригоди були не менш цікавими та пізнавальними за попередні дні. Школярі відвідали цікаву екскурсію у старовинному Тракайському замку – найбільшому зі збережених у Литві старовинних замків, що знаходиться у стародавній резиденції литовських князів – місті Тракай.

13 червня 2019 року в антикризовому медіацентрі м. Краматорська відбувся круглий стіл «Упровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику», учасниками якого стали понад 50 педагогів Донецької та Луганської областей, представники Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, управлінь освіти, методичних кабінетів Краматорської та Лисичанської міських рад, журналісти, військові.

Ранок 13 червня для учнів Донеччини, які беруть участь у литовсько-українському проекті «Сприяння освітнім ініціативам у Новій українській школі: на шляху до змін – 2019», розпочався надзвичайно урочисто – зустріччю з послом Швеції у Литві М. Лундквіст та вже знайомим послом України у Литві В. Яценківським.

12 червня 2019 року в бізнес-центрі SA&GA відбулось урочисте нагородження переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, IV етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, конкурсів за підтримки Міністерства культури України та їх педагогів-наставників «Талант. Інтелект. Творчість». Урочисте нагородження проходило під патронатом Донецької обласної державної адміністрації.

12 червня 2019 року переможці ІІ (фінального) етапу ХІІ Олексиних читань «Олекса Тихий і виклики нашого часу» за сприяння громадської організації «Товариство Олекси Тихого» здійснили просвітницьку подорож до Києва.

Візит українських учнів до Литовської Республіки в розпалі. 12 червня відбулася зустріч із литовськими школярами гімназії М. Бержишки, де було презентовано досвід самоврядування в освітньому закладі, при чому представляли його самі гімназисти.

11 червня продовжився візит дітей Донеччини у Вільнюс за литовсько-українським проектом «На шляху до змін – 2019». Працювали активно і плідно. Під час тренінгу з директором Центру дітей і молоді Литви, президентом асоціації неформальної освіти Валдисом Янкаусом було проведено ґрунтовну роботу щодо розуміння власних цінностей, цілей та самореалізації.

8 червня 2019 року в м. Краматорськ відбувся Фестиваль освітніх інновацій «Освітній Хайп». Учасниками фестивалю стали 16 учнівських команд із Донецької та Луганської областей. Фестиваль проходив у приміщенні Донбаської державної машинобудівної академії.

Сторінка 1 із 75